© 2018 DANIKA DIENSTENCHEQUES

ESF-partner

CONTACTINFO

REGIOKANTOREN

DENDERMONDE

Sint Gillislaan 111-113, 9200 Sint-Gillis Dendermonde

052 301 425

dendermonde@danika.be

meer info

GERAARDSBERGEN

LET OP: NIEUW ADRES VANAF NOVEMBER 2019

Brugstraat 38, 9500 Geraardsbergen

054 41 59 51 

geraardsbergen@danika.be

meer info

HAMME

Kerkstraat 28A, 9220 Hamme

052 21 21 05

hamme@danika.be

meer info

KRUIBEKE

O. L. Vrouwplein 15, 9150 Kruibeke

03 384 32 07

kruibeke@danika.be

meer info

SINAAI

Wijnveld 278 bus 1, 9112 Sinaai

03 827 47 53

sinaai@danika.be

meer info

SINT-AMANDSBERG

Antwerpsesteenweg 203, 9040 Sint-Amandsberg

09 231 08 39

gent@danika.be

meer info

WETTEREN

Florimond Leirensstraat 1, 9230 Wetteren (aan de markt)

09 221 22 47

wetteren@danika.be

meer info

ZELE

Cesar Meeusstraat 21, 9240 Zele

052 30 50 67

zele@danika.be

meer info

ZELZATE

Grote Markt 79, 9060 Zelzate

OPGELET: DIT KANTOOR GAAT BINNENKORT VERHUIZEN.

09 281 18 82

zelzate@danika.be

meer info

STRIJKCENTRALE DANIKA

Hoogstraat 43 9220 Hamme

Ingang via Sint-Jansstraat (volg borden)

052 46 98 95

strijk@danika.be

meer info

FORMULIEREN