HOOFDKANTOOR

 

Derbystraat 247 - BLOK G, 9051 Sint-denijs-westrem (Gent)

ADMINISTRATIE

administratie@danika.be

FINANCIËLE DIENST

fd@danika.be

MARKETING

marketing@danika.be

MANAGEMENT

DENDERMONDE

Sint Gillislaan 111-113, 9200 Sint-Gillis Dendermonde

052 301 425

dendermonde@danika.be

GERAARDSBERGEN

Brugstraat 38, 9500 Geraardsbergen

054 41 59 51 

geraardsbergen@danika.be

HAMME

NIEUW ADRES: Hoogstraat 43-45, 9220 Hamme

Ingang via parking Sint-Jansstraat (naast Strijkcentrale)

052 21 21 05

hamme@danika.be

KRUIBEKE

O. L. Vrouwplein 15, 9150 Kruibeke

03 384 32 07

kruibeke@danika.be

LANDEGEM (NIEUW!)

Landegemdorp 4/1, 9850 Deinze

landegem@danika.be

SINAAI

Wijnveld 278 bus 1, 9112 Sinaai

03 827 47 53

sinaai@danika.be

SINT-AMANDSBERG

Antwerpsesteenweg 203, 9040 Sint-Amandsberg

09 231 08 39

gent@danika.be

WETTEREN

Florimond Leirensstraat 1, 9230 Wetteren (aan de markt)

09 221 22 47

wetteren@danika.be

ZELE

Cesar Meeusstraat 21, 9240 Zele

052 30 50 67

zele@danika.be

ZELZATE

DIT KANTOOR GAAT VERHUIZEN.

Binnenkort meer info. We blijven natuurlijk wel bereikbaar

09 281 18 82

zelzate@danika.be

STRIJKCENTRALE DANIKA

Hoogstraat 43 9220 Hamme

Ingang via Sint-Jansstraat (volg borden)

052 46 98 95

strijk@danika.be

meer info

© 2020 DANIKA DIENSTENCHEQUES

ESF-partner